38 Yaşındaki Cani Vietnam ve Kore Savaşlarında Kullanılan Yöntemlerle Çocuklara İşkence Yaptı! 5 Çocuğa Cinsel Saldırıda Bulundu

38 yaşındaki David Calhoun, Teksas’ın farklı bölgelerinde altı yıl boyunca işlenen çeşitli taciz suçlarından mahkum edildi. Calhoun, beş kez çocuğa cinsel saldırı, yedi kez ağır saldırı ve bir kez boğma suçundan suçlu bulundu.

KORKUNÇ TACİZLERİN İZLERİ

Calhoun’un Gainesville, Teksas’ta yaşadığı karavanda bir grup çocuğa korkunç tacizlerde bulunduğu bildiriliyor. İstismar, 2017’de bazı çocukların bakımını üstlenmesiyle başladı ve 2022’ye kadar devam etti.

KİTLESEL İSTİSMAR VAKALARI

Mahkeme belgelerine göre, Nebraska polisi 2022’de bir otel odasında 16 yaşında bir çocuğu buldu. Çocuk, Calhoun’un kullanarak dayak, cinsel şiddet ve diğer korkunç taciz biçimlerini anlattı.

VİETNAM VE KORE SAVAŞLARINI HATIRLATAN İŞKENCE

Cooke County Bölge Savcılığı, çocuk politikası uzmanı Pamela Miller’ın, Calhoun’un uyguladığı işkencenin Kore ve Vietnam savaşlarında görülenlerden neredeyse ayırt edilemez olduğunu iddia ettiğini belirtti.

CİDDİ CEZALAR VERİLDİ

Calhoun, 10 ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı, bunlardan beşi art arda infaz edilecek. Davada eşi Ashley Elizabeth Calhoun ve bir diğer yetişkin Mireya Grace Evans de suçlanıyor.

ADALET ARAYIŞI DEVAM EDİYOR

Calhoun, eşi ve diğer sanıkların nisan ayında yargılanacakları belirtiliyor. Savunmaları veya avukat tutup tutmadıkları hakkında bilgi bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x